TikTok dla iOS otrzymuje nowe narzędzia przeciwko mobbingowi, pozwala użytkownikom na usuwanie komentarzy z ich filmów

przez Eryk

TikTok ogłasza nowe narzędzia do zwalczania mobbingu w sieci społecznościowej. Na przykład, możliwe jest teraz usuwanie wielu komentarzy jednocześnie lub zgłaszanie ich jako potencjalnie naruszających Wytyczne Społecznościowe TikTok.

Dziś uruchamiamy nowy sposób dla twórców, aby łatwiej zarządzać interakcjami z ich treściami. Ludzie wkładają całe swoje serce i duszę w tworzenie i rozrywkę na TikTok i zdajemy sobie sprawę, jak zniechęcające może być otrzymywanie niemiłych komentarzy do filmów.

TikTok dla iOS
screenshot by tiktok

TikTok dla iOS otrzymuje nowe narzędzia przeciwko mobbingowi

Aby zarządzać interakcjami na filmie, użytkownicy mogą nacisnąć długo na komentarz lub dotknąć ikony ołówka w lewym górnym rogu, aby otworzyć okno z opcjami. Stamtąd użytkownicy mogą teraz wybrać do 100 komentarzy lub kont, zamiast przechodzić jeden po drugim.

Ta funkcja jest teraz wprowadzana dzisiaj na rynek dla użytkowników w Wielkiej Brytanii, Korei Południowej, Hiszpanii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Wietnamie i Tajlandii. Firma twierdzi, że możliwość usuwania wielu komentarzy na raz będzie się rozpowszechniać na całym świecie w ciągu najbliższych tygodni.

Oprócz tego narzędzia, TikTok niedawno wprowadził sposób na filtrowanie wszystkich komentarzy, aby tylko twórca mógł zdecydować, które komentarze pojawią się na ich wideo. Platforma twierdzi, że użytkownicy są również zachęcani do ponownego rozważenia zamieszczenia potencjalnie nieprzyjemnego komentarza do wideo.

Dla użytkowników w wieku 13-17 lat, TikTok zawiera również ograniczenia dotyczące funkcji Duet i Stitch, DMs i komentarzy.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej