Touch ID – powrót do iPhone’a

przez Eryk

Dwóch znanych Leakerow „potwierdza”, że Apple ponownie doda Touch ID, a tym samym czujnik odcisków palców w przyszłym iPhonie. Z niecierpliwością czekamy, aby zobaczyć, jakie innowacje iPhone’a 2021 na nas czekają.

W ostatnich latach wielokrotnie omawialiśmy zalety i wady Touch ID i Face ID. Naszym zdaniem Face ID jest znacznie płynniej zintegrowany z systemem. Jednak rozpoznawanie twarzy szybko osiąga swoje granice, gdy użytkownik nosi maskę.

Kąt widzenia jest również ograniczony. Touch ID nie jest tak płynnie zintegrowany z systemem i pokazuje słabości brudnymi i mokrymi palcami. Dzięki masce możesz jednak łatwo korzystać z czujnika odcisków palców.

touch id
zdjecie: apple.com

Touch ID – powrót do iPhone’a

Co powiesz na to, jakby Apple Face ID i Touch ID byly jednoczesnie wbudowane w iPhonie ? Leaker Jon Prosser skomentował tweet „Potrzebujemy ponownie iPhone’a z Touch ID” od YouTubera Nikiasa Moliny z „Dostajesz”. Jednocześnie Leaker @ L0vetodream napisał: „Czujnik wkrótce wróci”.

Dwóch Leakerow, którzy w ostatnich miesiącach wykazali się bardzo dobrymi kontaktami z Apple, zakłada, że ​​Apple zainstaluje czujnik Touch ID w nadchodzącym modelu iPhone’a.

Nie wiadomo, czy jest to nowy iPhone SE, czy rodzina iPhone 13 (Pro). Wątpliwe jest również, czy Touch ID i Face ID będą używane razem, a także czy Apple zainstaluje czujnik Touch ID w wyświetlaczu, czy we włączniku / wyłączniku jak w iPadzie Air 4.

Nasza opinia wyglada tak:

  • konstrukcja iPhone’a SE pozostaje taka, jaka jest.
  • czujnik Touch ID jest nadal zainstalowany w przycisku Home.
  • w przypadku iPhone’a 13 (Pro) Apple Touch ID i Face ID można jednoczesnie wbudowac
  • czujnik odcisków palców można umieścić w włączniku / wyłączniku.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej