tvOS 14.3 dla modeli Apple TV czwartej i piątej generacji

Apple udostępniła dzisiaj tvOS 14.3, czwartą aktualizację systemu operacyjnego tvOS 14, która została wydana po raz pierwszy 16 września. TvOS 14.3 pojawił się ponad miesiąc po wydaniu tvOS 14.2.

tvOS 14.3, który jest bezpłatną aktualizacją, można pobrać bezprzewodowo za pośrednictwem aplikacji Ustawienia na „Apple TV”, przechodząc do opcji System> Aktualizacja oprogramowania. Właściciele ‌‌‌‌Apple TV‌‌‌‌, którzy mają włączone automatyczne aktualizacje oprogramowania, zostaną automatycznie zaktualizowani do tvOS 14.3.

tvOS 14.3 dla modeli Apple TV czwartej i piątej generacji

Aktualizacja zapewnia obsługę Apple Fitness +, nowej subskrypcji programu treningowego firmy, która wykorzystuje Apple Watch do śledzenia treningów, a nowa aplikacja Fitness pojawi się na ‌Apple TV‌ po aktualizacji do tvOS 14.3.

Firma Apple nie udostępnia szczegółowych informacji o wydaniu większości swoich aktualizacji tvOS, więc możemy nie być w stanie określić, co jeszcze jest nowego w aktualizacji oprogramowania. Apple udostępnia niektóre szczegóły dotyczące tvOS za pośrednictwem dokumentu wsparcia tvOS, ale informacje są często ograniczone.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *