tvOS 14.4 już dostępne: Aktualizacja dla AppleTV

przez Eryk

tvOS 14.4 jest już dostępna do pobrania. Po wydaniu przez Apple iOS 14.4, iPadOS 14.4 i watchOS 7.3, jest teraz aktualizacja dla Apple TV.

tvos 14.4

Apple wypuszcza tvOS 14.4

Apple wykorzystuje dzisiejszy wieczór do publikowania różnych aktualizacji. TvOS 14.4 jest częścią gry. W fazie beta nie ujawniono zbyt wielu nowych funkcji związanych z tvOS 14.4, więc zakładamy, że Apple pracował tylko pod maską, naprawiał błędy i optymalizował wydajność systemu. Jeśli pojawią się jakieś istotne innowacje, oczywiście poinformujemy o tym.

W zwykły sposób możesz łatwo zainstalować tvOS 14.3 przez AppleTV -> Ustawienia -> System -> Aktualizacje oprogramowania -> „Aktualizuj oprogramowanie”.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej