tvOS 14.5: Apple udostępnia deweloperom szóstą betę

przez Eryk
0 komentarzy

tvOS 14.5

Apple dzisiaj posiał szóstą betę nadchodzącej aktualizacji tvOS 14.5 dla deweloperów do celów testowych.

tvOS 14.5

tvOS 14.5 szósta beta już dostępną

Przeznaczoną dla Apple TV czwartej i piątej generacji betę deweloperską tvOS 14.5 można pobrać na Apple TV za pośrednictwem profilu instalowanego przy użyciu Xcode.

tvOS 14.5 wprowadza obsługę najnowszych kontrolerów PlayStation 5 DualSense i Xbox Series X, których można używać do grania w gry z tvOS App Store i Apple Arcade.

Inne nowe funkcje obejmują opcje częstotliwości odświeżania 29,97Hz i 59,94Hz zamiast 30Hz/60Hz, opcjonalną funkcję „Type to Siri”. Funkcja dostępności, która może być włączona, która odzwierciedla funkcję Type to Siri na urządzeniach z systemem iOS, nowa opcja wyboru „Inne głośniki bezprzewodowe” jako domyślne wyjście audio, a także poprawki do aplikacji Podcasty, aby dostosować ją do zmian wprowadzonych w iOS 14.5.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej