tvOS 14.6 i HomePod 14.6 RC dostępne do pobrania

przez Eryk

Po tygodniu od wydania tvOS 14.6 beta 3 i HomePod 14.6 beta 3, Apple dziś wydal wersję Release Candidate.

Zarówno tvOS 14.6 jak i HomePod 14.6 oferują poprawki błędów. Ponieważ Apple ogłosił dziś Apple Music Lossless, tvOS 14.6 i HomePod 14.6 będą w stanie wspierać wysokiej jakości dźwięk, gdy usługa zostanie uruchomiona w czerwcu.

tvOS 14.6 i HomePod 14.6

tvOS 14.6 i HomePod 14.6 RC dostępne do pobrania

Z wersją build 18L569, deweloperzy mogą pobrać wersję RC tvOS 14.6. Z kolei użytkownicy HomePoda będą musieli poczekać do jego publicznego wydania, ponieważ Apple oferuje wersje beta oprogramowania tylko dla niewielkiej liczby deweloperów.

HomePod 14.6 jest drugą aktualizacją, jaką otrzymał inteligentny głośnik Apple po zaprzestaniu produkcji dwa miesiące temu.

Różni się od tvOS 14.5, który zajął dwa miesiące, aby zostać wydany, Apple już wysiewa wersję Release Candidate tvOS 14.6.

tvOS 14.5 przyniósł funkcję Adjust Color Balance do wszystkich dostępnych Apple TV i wsparcie dla najnowszych kontrolerów PlayStation 5 DualSense i Xbox Series X, które mogą być używane do gier.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej