tvOS 15.1 Beta dla deweloperów też już jest

Apple udostępniło też właśnie tvOS 15.1 Beta 1 dla wszystkich deweloperów. Nowa beta następuje dzień po wydaniu tvOS 15 dla wszystkich użytkowników kompatybilnego Apple TV. Na razie nie wiadomo nic o tym, jakie nowości przyniesie nowa wersja tvOS.

przez Eryk

Apple udostępniło dziś wieczorem tvOS 15.1 Beta 1 do pobrania dla zarejestrowanych deweloperów wraz z iOS 15.1 i iPadOS 15.1 Beta 1 oraz watchOS 8.1 Beta 1. Nowa beta następuje dzień po wydaniu tvOS 15 dla wszystkich użytkowników. Nowa beta może być zainstalowana na Apple Tv za pomocą narzędzia Apple dla deweloperów Xcode.

tvOS 15.1 Beta dla deweloperów też już jest

tvOS 15.1 Beta dla deweloperów też już jest dostępna

Nie znamy jeszcze szczegółów na temat nowych funkcji w tvOS 15.1


Nowa wersja tvOS 15.1 może być zainstalowana na Apple TV czwartej, piątej i szóstej generacji. Na chwilę obecną nie wiadomo nic na temat tego, jakie nowości wejdą w skład tvOS 15.1.
Czy poczyniliście jakieś ciekawe obserwacje w nowej becie tvOS 15.1? Daj nam znać w komentarzach pod artykułem.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej