tvOS 15.2 RC dla deweloperów jest już dostępna

przez Eryk
0 komentarzy

Apple udostępniło też dziś wieczorem wszystkim zarejestrowanym deweloperom również tvOS 15.2 RC. Ta aktualizacja skupia się głównie na poprawie ogólnej wydajności, bezpieczeństwa i stabilności. Nie przewiduje się tu istotnych zmian.

tvOS 15.2 zostanie udostępniony jako darmowa aktualizacja dla Apple TV czwartej, piątej i szóstej generacji.

tvOS 15.2

tvOS 15.2


Apple nie wprowadzi żadnych istotnych zmian czy nowych funkcji wraz z aktualizacją do tvOS 15.2. Aktualizacja ta ma na celu przede wszystkim poprawę ogólnej wydajności, bezpieczeństwa i stabilności tvOS.

Prawdopodobnie release candidate będzie identyczny z finalną wersją tvOS 15.2, o ile Apple nie zostanie jeszcze poinformowane przez deweloperów o poważnych problemach z aktualizacją. Aktualizacji do tvOS 15.2 możemy spodziewać się już w przyszłym tygodniu. Oznacza to, że Apple prawdopodobnie przyniesie wszystkie oczekiwane aktualizacje przed Bożym Narodzeniem.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej