tvOS 15 dla wszystkich użytkowników udostępniony

Apple udostępniło też dziś wieczorem wszystkim użytkownikom tvOS 15. Aktualizacja jest dostępna do pobrania dla czwartej generacji Apple TV i wyżej i przynosi kilka przydatnych nowych funkcji.

przez Eryk

Oprócz iOS 15 i iPadOS 15, a także watchOS 8, Apple udostępniło dziś wieczorem wszystkim użytkownikom do pobrania także tvOS 15. Nowa aktualizacja wspiera między innymi korzystanie ze stereofonicznych par HomePod Mini na Apple TV.

tvOS 15 dla wszystkich użytkowników udostępniony

Ponadto dodano nową funkcję, dzięki której użytkownicy mogą wygodnie logować się do swoich kont internetowych, o ile ich loginy są przechowywane w pamięci kluczy. Odbywa się to przy użyciu własnego iPhone’a użytkownika z Face ID lub Touch ID.

Dźwięk 3D ze słuchawek AirPods Pro i AirPods Max na Apple TV będzie również dostępny z tvOS 15. Co więcej, Apple doda również SharePlay dla Apple TV – nieco później.

tvOS 15 opublikowany dla Apple TV 4 i nowszych

Apple rozprowadza aktualizację do tvOS 15 dla czwartej, piątej i szóstej generacji Apple TV. Jeśli na początku pobieranie jest nadal trochę powolne, prosimy o cierpliwość, ponieważ serwery są zazwyczaj trochę przeciążone na początku dystrybucji większych aktualizacji.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej