Tylko wybrane kolory iMac M1 będą dostępne do nabycia w Apple Stores

przez Eryk

Apple opublikowało dziś informację prasową przypominającą klientom o rozpoczynających się jutro zamówieniach przedpremierowych iPadów Pro, Apple TV i komputerów iMac M1. Informacja prasowa zawiera również ciekawy ciekawostkę, że nie wszystkie z siedmiu kolorów iMac będą dostępne do zakupu lub wypróbowania w Apple Stores.

Tylko wybrane kolory iMac M1 będą dostępne do nabycia w sklepach lokalnych Apple

Jak pierwszy zauważony przez 512 Pixels, Apple mówi, ze tylko zielony, różowy, niebieski i srebrny kolory iMac będą dostępne do zakupu w lokalnych Apple Store. Jeśli chcesz pomarańczowy, żółty, lub fioletowy iMac, trzeba będzie zamówić bezpośrednio z sklepu Apple Online.

Teoretycznie oznacza to również, że nie będziesz w stanie zobaczyć wszystkich siedmiu kolorów komputerów iMac osobiście przed podjęciem decyzji o tym, który kolor wybrać.

Oprócz samego komputera iMac dostępnego w siedmiu kolorach, wszystkie akcesoria Apple do tego komputera będą również dopasowane kolorystycznie. Oznacza to, że dołączone do zakupionego komputera iMac klawiatura Magic Keyboard, mysz Magic Mouse i gładzik Magic Trackpad będą pasować do koloru dołączonego do niego komputera iMac.

Apple nie podał jeszcze dokładnego czasu, kiedy rozpocznie sie przedsprzedaż iPad Pro, M1 iMac, i Apple TV jutro, ale historia sugeruje 5 rano PT / 8 rano czasu europejskiego będzie start. Jak zauważyliśmy wcześniej dzisiaj, komunikat prasowy sugeruje również, że pierwsze zamówienia pojawią się na progu klientów w dniu 21 maja.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej