Uaktualnienie oprogramowania dla Apple TV Siri Remote

przez Eryk
0 komentarzy

Apple wydało dziś nowe oprogramowanie dla Siri Remote przeznaczonego dla Apple TV, aktualizując oprogramowanie z wersji 9M6772 do 10M1103. Oprogramowanie jest przeznaczone dla przeprojektowanego Siri Remote, który został wydany w maju 2021 roku, aka szary pilot z zaktualizowanym interfejsem.

 Apple TV Siri Remote

Uaktualnienie oprogramowania dla Apple TV Siri Remote

Nie ma słowa na temat tego, co jest nowego w Apple TV Siri Remote, ale prawdopodobnie obejmuje drobne poprawki błędów i ulepszenia wydajności. Apple regularnie udostępnia aktualizacje firmware dla swoich produktów sprzętowych, choć firma zazwyczaj nie podaje szczegółów na temat tego, co zostało odświeżone.

Apple nie podaje również szczegółów dotyczących sposobu aktualizacji Siri Remote, ale oprogramowanie zostanie automatycznie zainstalowane over the air za pośrednictwem Apple TV. Zaktualizowany Siri Remote jest dostępny z modelami Apple TV 4K i Apple TV HD najnowszej generacji, a dodatkowo jest sprzedawany pojedynczo.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.