Użytkownicy iOS 14.7.1 skarżą się na błąd „Brak sieci” po aktualizacji swoich iPhone’ów

przez Eryk
0 komentarzy

Wielu użytkowników iOS 14.7.1 skarży się obecnie na problemy z połączeniem komórkowym w swoich iPhone’ach. W wielu przypadkach jest to całkowicie uniemożliwione. Różne modele iPhone’a wydają się być dotknięte tym błędem, czy Ty również masz ten problem?

iOS 14.7.1 błąd Brak sieci


Użytkownicy Apple są obecnie zirytowany o błąd w związku z najnowszą aktualizacją do iOS 14.7.1: Ta aktualna wersja powoduje u wielu brak sieci komórkowej.

„Brak sieci” na iPhonie po aktualizacji do iOS 14.7.1

Podobno błąd dotyczy użytkowników różnych modeli iPhone’ów, od iPhone’a 6s, iPhone’a 7, iPhone’a 8 po iPhone’a 11, co wynika z opisów poszkodowanych użytkowników, które można znaleźć m.in. na stronie wsparcia Apple.

Zalecenia firmy Apple dotyczące rozwiązania problemu nie działają


Firma Apple udostępniła dokument wsparcia zawierający sugestie, jak radzić sobie z wadliwym połączeniem telefonu komórkowego. Użytkownik jest w nim informowany o konieczności wyłączenia i ponownego włączenia danych komórkowych w telefonie iPhone, ponownego uruchomienia telefonu iPhone, sprawdzenia aktualizacji ustawień operatora sieci, wyjęcia i ponownego włożenia karty SIM lub zresetowania ustawień sieciowych, co jest szczególnie uciążliwe dla użytkownika.

Często jednak żadna z zalecanych czynności nie pomaga i problem nie ustępuje. Apple najwyraźniej pracuje obecnie nad aktualizacją do iOS 14.8. Nie wiadomo, co jest przyczyną zakłóceń połączenia komórkowego.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej