Użytkownicy iOS 14.7.1 skarżą się na błąd „Brak sieci” po aktualizacji swoich iPhone’ów

przez Eryk

Wielu użytkowników iOS 14.7.1 skarży się obecnie na problemy z połączeniem komórkowym w swoich iPhone’ach. W wielu przypadkach jest to całkowicie uniemożliwione. Różne modele iPhone’a wydają się być dotknięte tym błędem, czy Ty również masz ten problem?

iOS 14.7.1


Użytkownicy Apple są obecnie zirytowany o błąd w związku z najnowszą aktualizacją do iOS 14.7.1: Ta aktualna wersja powoduje u wielu brak sieci komórkowej.

„Brak sieci” na iPhonie po aktualizacji do iOS 14.7.1

Podobno błąd dotyczy użytkowników różnych modeli iPhone’ów, od iPhone’a 6s, iPhone’a 7, iPhone’a 8 po iPhone’a 11, co wynika z opisów poszkodowanych użytkowników, które można znaleźć m.in. na stronie wsparcia Apple.

Zalecenia firmy Apple dotyczące rozwiązania problemu nie działają


Firma Apple udostępniła dokument wsparcia zawierający sugestie, jak radzić sobie z wadliwym połączeniem telefonu komórkowego. Użytkownik jest w nim informowany o konieczności wyłączenia i ponownego włączenia danych komórkowych w telefonie iPhone, ponownego uruchomienia telefonu iPhone, sprawdzenia aktualizacji ustawień operatora sieci, wyjęcia i ponownego włożenia karty SIM lub zresetowania ustawień sieciowych, co jest szczególnie uciążliwe dla użytkownika.

Często jednak żadna z zalecanych czynności nie pomaga i problem nie ustępuje. Apple najwyraźniej pracuje obecnie nad aktualizacją do iOS 14.8. Nie wiadomo, co jest przyczyną zakłóceń połączenia komórkowego.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej