Użytkownicy iOS 14 muszą ponownie zaktualizować system do iOS 15

przez Eryk
0 komentarzy

Jakiś czas temu Apple wprowadziło możliwość nieaktualizowania do iOS 15, jeśli nie było się pewnym, czy oprogramowanie jest wystarczająco dojrzałe. Zamiast tego można było pozostać na iOS 14 i otrzymać aktualizację zabezpieczeń. Stało się to pod koniec października wraz z wydaniem iOS 14.8.1.

zaktualizować system do iOS 15

Użytkownicy iOS 14 muszą ponownie zaktualizować system do iOS 15

Jednak koledzy z 9to5mac mówią, że Apple najwyraźniej zmienił swoją decyzję. Każdy, kto obecnie nadal korzysta z iOS 14 i chce na przykład uaktualnić do 14.8.1, nie będzie już oferowane uaktualnienie i będzie musiał odrazu przejść do iOS 15.2.1.

Aktualizacja do iOS 15

Apple nie wydał jeszcze oświadczenia w tej sprawie. Albo jest to chwilowy błąd, albo Apple po prostu nie jest zadowolony z liczb dotyczących dystrybucji iOS 15 i chciałoby pchnąć projekt nieco dalej.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej