Użytkownicy iOS 15 nie mogą już kontrolować ANC w AirPods Pro przez Siri

iOS 15 uniemożliwia korzystanie z trybu transparentnego słuchawek AirPods Pro za pośrednictwem Siri. Ponadto aktywną redukcją szumów nie można już sterować za pomocą Siri. Jednak obecnie wygląda na to, że ten błąd zostanie naprawiony w nadchodzącej aktualizacji iOS 15, ale nadal nie wiadomo, kiedy to nastąpi.

przez Eryk

Wraz z wydaniem iOS 15, Apple najwyraźniej wprowadziło błąd, który sprawia, że użytkownicy AirPods Pro nie mogą już kontrolować niektórych funkcji za pośrednictwem Siri. Na przykład, nie jest już najwyraźniej możliwe, aby włączyć lub wyłączyć tryb transparentny za pośrednictwem Siri pod iOS 15.

Nie jest już także możliwe zarządzanie aktywną redukcją szumów przez Siri podczas korzystania z AirPods Pro, jeśli użytkownicy zaktualizowali system do iOS 15.

AirPods Pro
AirPods Pro

AirPods Pro z problemami pod iOS 15

Jak donoszą użytkownicy m.in. na platformie Reddit, Siri zawsze twierdzi, że dana czynność nie może być w tym przypadku wykonana.

iOS 15.1 wydaje się rozwiązywać ten problem

Jednak Apple najwyraźniej naprawił ten problem z aktualizacją do iOS 15.1, który jest obecnie dostępny w wersji beta 1. Jest ona obecnie dostępna zarówno dla zarejestrowanych deweloperów, jak i dobrowolnych testerów, w tym drugim przypadku bezpłatnie.

Zwykle radzimy użytkownikom, aby nie pobierać bety – nawet publicznej bety – na urządzenie w produktywnym użyciu, ale iOS 15 jest najwyraźniej tak pełen błędów i problemów, że można by pomyśleć, że nie będzie gorzej z betą, nawet jeśli jest to tylko beta 1.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej