Vodafone GigaTV dostępne w AppleTV

przez Eryk

Vodafone GigaTV dotarlo rowniez na Apple TV. Vodafone i Apple łączą najlepsze wrażenia telewizyjne z najlepszą technologią przesyłania strumieniowego. Obejmuje do 120 kanałów telewizyjnych i treści z maksymalnie 69 bibliotek multimediów. Całość dostępna od 9,99 euro miesięcznie. Aplikacja Giga TV jest dostępna do pobrania od wczoraj wieczorem, a towarzyszące jej informacje są już dostępne.

GigaTV łączy się z Apple TV

Firma Vodafone ogłosiła, że ​​największy niemiecki dostawca telewizji Vodafone oferuje teraz także GigaTV w połączeniu z najwyższej klasy urządzeniem rozrywkowym AppleTV 4K. Oferta telewizyjna Vodafone jest dostępna za pośrednictwem aplikacji GigaTV na Apple TV, która łączy klasyczną telewizję i biblioteki multimedialne wielu popularnych kanałów telewizyjnych wyraźnie pod jedną powierzchnią.

Nowi i obecni klienci otrzymają Apple TV 4K w ramach wypożyczenia od Vodafone w okresie obowiązywania umowy GigaTV bez dodatkowych opłat. Jeśli masz już Apple TV 4K, możesz po prostu pobrać aplikację GigaTV ze sklepu z aplikacjami i wprowadzić dane dostępowe do GigaTV.

Oprócz aplikacji GigaTV klienci Vodafone mogą oczywiście również korzystać ze wszystkich innych funkcji i aplikacji Apple TV, takich jak aplikacja Apple TV do oglądania kanałów Apple TV + i Apple TV. Apple TV 4K oferuje także możliwość kupowania lub wypożyczania tysięcy nowo wydanych filmów i klasyków za pośrednictwem Apple. Klienci Apple mogą również korzystać z dodatkowych funkcji, takich jak Apple Music, Apple Arcade i tysięcy innych aplikacji, w tym gier, fitness i edukacji, a wszystko to z jednego urządzenia zaprojektowanego z myślą o dużym ekranie w domu.

Ponadto klienci Vodafone mogą korzystać z procesu „Single Sign-On” firmy Apple na iPhonie, iPadzie lub Apple TV, dzięki czemu muszą jedynie wprowadzić dane dostępowe GigaTV, aby mieć natychmiastowy dostęp do treści oferty telewizyjnej na wszystkich urządzeniach Apple dostępne w Vodafone.

Ile to wszystko kosztuje?

GigaTV oferuje klasyczną telewizję na Apple TV 4K z maksymalnie 120 kanałami TV w jakości SD i HD, a także dostęp do zawartości aż 69 bibliotek multimedialnych. Pakiet najwyższej klasy sprzętu rozrywkowego i najwyższej klasy rozrywki telewizyjnej kosztuje 9,99 euro przez pierwsze sześć miesięcy, a następnie 19,99 euro miesięcznie. Obejmuje dwumiesięczną aktywację Vodafone Premium. Pakiet PayTV, który można zarezerwować za 9,99 € miesięcznie, obejmuje 21 dodatkowych kanałów HD. Jeśli wybierzesz połączenie Apple TV 4K i GigaTV, możesz także cieszyć się Apple TV + i oglądać w aplikacji Apple TV oryginały najlepszych światowych gawędziarzy Apple. Bezpłatny dostęp do Apple TV + jest ograniczony do jednego roku. (4,99 euro miesięcznie po okresie próbnym. Tylko jedna subskrypcja na subskrypcję rodzinną. Z oferty należy skorzystać w ciągu trzech miesięcy od daty aktywacji urządzenia. Subskrypcja jest automatycznie odnawiana do momentu jej anulowania).

Jeśli chcesz cieszyć się telewizją w dowolnym miejscu i czasie, możesz również skorzystać z mobilnej aplikacji GigaTV na smartfonie i tablecie bez dodatkowych opłat. Vodafone oferuje również swoim klientom TV Apple TV 4K jako rozwiązanie multiroom, dzięki czemu Apple TV 4K może być używany w innym pokoju lub istniejący kontrakt na kabel GigaTV można rozszerzyć o dwa dodatkowe Apple TV 4K dla maksymalnej rozrywki we wszystkich pokojach. Miesięczne koszty Apple TV 4K w taryfie multiroom to 10 euro.

Zrodlo: macerkopf

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej