watchOS 7.1 beta 4 w dwóch różnych wersjach

Po wczorajszym wydaniu czwartej wersji beta iOS 14.2, Apple wypuściło dziś watchOS 7.1 beta 4 dla programistów. Nie jest jasne, co nowego w systemie watchOS 7.1, więc Apple najprawdopodobniej ogólnie poprawia wydajność systemu operacyjnego Apple Watch.

Jednak w dzisiejszym wydaniu interesujące jest to, że Apple udostępniło dwie różne kompilacje dla tej samej aktualizacji. watchOS 7.1 beta 4 jest dostępny jako kompilacje 18R5585a i 18R5586a.

Apple nie wyjaśnia, dlaczego istnieją dwie różne wersje dla watchOS 7.1, ale firma wypuściła watchOS 7.0.3 na początku tego tygodnia, aby naprawić konkretny błąd w Apple Watch Series 3, więc może to być właśnie z tym powiązane.

Jeśli jesteś zarejestrowany w publicznym programie beta systemu watchOS, przejdź do aplikacji Watch na swoim iPhonie> Ogólne> Aktualizacja oprogramowania, aby pobrać i zainstalować najnowszą aktualizację.

Wygląda na to, że wersja beta systemu watchOS 7.1 nie ma wielu nowych funkcji, ale w wersji beta systemu iOS 14.2 otrzymaliśmy nowe emoji, zmiany w interfejsie AirPlay w Control Center i nie tylko. Wygląda na to, że wersja beta systemu watchOS 7.1 nie ma wielu nowych funkcji,

 

 

One thought on “watchOS 7.1 beta 4 w dwóch różnych wersjach

  • Avatar of Niezależny
    23/10/2020 o 14:02
    Permalink

    co zauważyłem po uaktualnieniu na Beta 4, pokazuje mi teraz więcej wolnej pojemności. Przed aktualizacja dostępnej pojemności 23,8 GB po aktualizacji 24,1 GB.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *