watchOS 7.1 beta 4 w dwóch różnych wersjach

przez Eryk

Po wczorajszym wydaniu czwartej wersji beta iOS 14.2, Apple wypuściło dziś watchOS 7.1 beta 4 dla programistów. Nie jest jasne, co nowego w systemie watchOS 7.1, więc Apple najprawdopodobniej ogólnie poprawia wydajność systemu operacyjnego Apple Watch.

Jednak w dzisiejszym wydaniu interesujące jest to, że Apple udostępniło dwie różne kompilacje dla tej samej aktualizacji. watchOS 7.1 beta 4 jest dostępny jako kompilacje 18R5585a i 18R5586a.

Apple nie wyjaśnia, dlaczego istnieją dwie różne wersje dla watchOS 7.1, ale firma wypuściła watchOS 7.0.3 na początku tego tygodnia, aby naprawić konkretny błąd w Apple Watch Series 3, więc może to być właśnie z tym powiązane.

Jeśli jesteś zarejestrowany w publicznym programie beta systemu watchOS, przejdź do aplikacji Watch na swoim iPhonie> Ogólne> Aktualizacja oprogramowania, aby pobrać i zainstalować najnowszą aktualizację.

Wygląda na to, że wersja beta systemu watchOS 7.1 nie ma wielu nowych funkcji, ale w wersji beta systemu iOS 14.2 otrzymaliśmy nowe emoji, zmiany w interfejsie AirPlay w Control Center i nie tylko. Wygląda na to, że wersja beta systemu watchOS 7.1 nie ma wielu nowych funkcji,

 

 

Related Posts

1 komentarzy

Niezależny 23 października, 2020 - 14:02

co zauważyłem po uaktualnieniu na Beta 4, pokazuje mi teraz więcej wolnej pojemności. Przed aktualizacja dostępnej pojemności 23,8 GB po aktualizacji 24,1 GB.

Reply

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej