WatchOS 7.1 dla publicznych testerów

przez Eryk
Apple udostępnił drugą wersję beta watchOS 7.1 dla publicznych beta testerów, dwa dni po udostępnieniu wersji beta programistom. Aby zaktualizować oprogramowanie do nowego, Apple Watch musi mieć 50 procent żywotności baterii, musi być umieszczony na ładowarce i musi znajdować się w zasięgu iPhone’a. W pierwszych dwóch wersjach beta nie odkryto żadnych nowych funkcji, więc nie wiemy jeszcze, jakie nowe dodatki mogą zostać zawarte w aktualizacji. Najprawdopodobniej koncentruje się na ukrytych ulepszeniach i poprawkach błędów dotyczących problemów, których nie można było rozwiązać w początkowej wersji ‌‌watchOS 7‌‌. Dzisiejsza aktualizacja ponownie włącza monitorowanie tlenu we krwi i tarcze zegarka, które zostały wyłączone w poprzedniej wersji beta.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej