Apple wypuszcza oprogramowanie 14.2 dla HomePod z nowymi funkcjami Siri, Intercom

przez Eryk

Oprócz iOS i iPadOS 14.2, wydano dziś nowe oprogramowanie 14.2 dla HomePod, które obejmuje obsługę nowych funkcji Siri i Intercom.

Dzięki aktualizacji, ‌Siri‌ może teraz udostępniać osobiste podsumowanie dnia każdego użytkownika ‌HomePod‌, oferując wiadomości, pogodę, ruch uliczny, przypomnienia i inne informacje.

Pełne informacje o wersji:

Zapytaj ‌Siri‌ „Jaka jest moja aktualizacja?” aby usłyszeć osobistą migawkę dnia zawierającą wiadomości, pogodę, ruch drogowy, przypomnienia i terminy kalendarza.

– Interkom za pomocą ‌iPhone‌, ‌iPad‌, Apple Watch, ‌AirPods‌ i ‌CarPlay‌.

-Podłącz ‌HomePod‌ do ‌Apple TV‌ 4K i ciesz się dźwiękiem stereo, przestrzennym i dźwiękiem Dolby Atmos. Dodaj drugi ‌HomePod‌, aby uzyskać bardziej wciągającą scenę dźwiękową.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej