watchOS 7.1 i tvOS 14.2 Golden Master

przez Eryk
0 komentarzy

Aby zainstalować wersję beta ‌watchOS 7‌.1, programiści muszą pobrać odpowiedni profil konfiguracyjny z Apple Developer Center. Po utworzeniu profilu wersję beta ‌‌‌‌watchOS 7‌‌‌‌ można pobrać za pośrednictwem dedykowanej aplikacji ‌Apple Watch‌ na iPhone’a, przechodząc do opcji Ogólne> Aktualizacja oprogramowania.

Aby zaktualizować oprogramowanie do nowego oprogramowania, „Apple Watch” musi mieć 50% żywotności baterii, musi być umieszczony na ładowarce i musi znajdować się w zasięgu „iPhone’a”.

Aktualizacja watchOS 7.1 wprowadza nowe środki ochrony słuchu, a zegarek może wysyłać powiadomienie, gdy muzyka jest zbyt głośna i może uszkodzić słuch. Wprowadza także aplikację EKG do Korei Południowej i Rosji. Pełne informacje o wydaniu Apple znajdują się poniżej:

watchOS 7.1 zawiera nowe funkcje, ulepszenia i poprawki błędów.
– Dodaje możliwość otrzymywania powiadomień, gdy poziom dźwięku w słuchawkach może wpłynąć na słuch
– Dodano obsługę aplikacji EKG na Apple Watch Series 4 lub nowszej w Republice Korei i Rosji
– Dodano obsługę powiadomień o nieregularnym rytmie serca w Republice Korei i Rosji
– Rozwiązuje problem, który uniemożliwiał niektórym użytkownikom odblokowanie komputera Mac za pomocą Apple Watch
– Rozwiązuje problem z przyciemnianiem ekranu po podniesieniu nadgarstka u niektórych posiadaczy Apple Watch Series 6.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej