watchOS 7.2, następna Beta dla zegarka Apple Watch

przez Eryk

watchOS 7.2 jest następna Beta wydana przez Apple dla programistów do celów testowych.

Aby zainstalować wersję beta ‌watchOS 7.2‌, programiści muszą pobrać odpowiedni profil konfiguracyjny z Apple Developer Center. Po utworzeniu profilu wersję beta ‌‌‌watchOS 7‌‌‌.2 można pobrać za pośrednictwem dedykowanej aplikacji ‌Apple Watch‌ na iPhone’a, przechodząc do opcji Ogólne> Aktualizacja oprogramowania.

Aby zaktualizować oprogramowanie do nowego oprogramowania, Apple Watch musi mieć 50% żywotności baterii, musi być umieszczony na ładowarce i musi znajdować się w zasięgu „iPhone’a”.

Co nowego pojawiło się w aktualizacji watchOS 7.2 ?

Prawdopodobnie skupia się ona, jak inne wersje Beta, na naprawach błędów dotyczących problemów, których nie można było rozwiązać w systemie watchOS 7.1

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej