watchOS 7.3.1 z poprawką problemów w trybie Oszczędzaj energię (Apple Watch 5 i SE)

przez Eryk

watchOS 7.3.1. został udostępniony przez Apple dziś publicznie. Według firmy aktualizacja zawiera poprawkę dla użytkowników Apple Watch Series 5 i Apple Watch SE związaną z rezerwą mocy. Aktualizacja jest dostępna tylko dla Apple Watch Series 5 i Apple Watch SE.

watchos

watchOS 7.3.1 dostępne

Numer wersji X.X.1 już wskazuje, że jest to drobna aktualizacja poprawki błędu.

Firma Apple znalazła problem z ładowaniem we wspomnianych modelach Apple Watch. Ściśle mówiąc, Apple Watch 5 i Apple Watch SE nie mogą ładować, gdy są w rezerwie mocy. Apple rozwiązuje ten problem w systemie watchOS 7.3.1.

Ostateczna wersja systemu watchOS 7.3 została wydana pod koniec stycznia i zawierała między innymi nową tarczę zegarka Unity. Teraz Apple dostosowuje go ponownie w systemie watchOS 7.3.1.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej