watchOS 7.4 beta 2 dla Apple Watch

przez Eryk
0 komentarzy

Oprócz dzisiejszego wydania iOS 14.5 beta 2, Apple wypuszcza również drugą wersję beta deweloperską systemu watchOS 7.4. Ta aktualizacja zawiera odpowiednie funkcje watchOS umożliwiające odblokowanie iPhone’a za pomocą zegarka Apple Watch w masce.

watchOS 7.4 beta 2 dla Apple Watch

Aby włączyć funkcję Odblokuj za pomocą Apple Watch, otwórz aplikację Ustawienia na swoim iPhonie, a następnie poszukaj ustawienia „Identyfikator twarzy i kod”. Po przestawieniu tego przełącznika zegarek Apple Watch będzie mógł uwierzytelnić iPhone’a, o ile zostaną spełnione następujące warunki:

  • Face ID wykrywa maskę
  • Apple Watch jest w pobliżu
  • Apple Watch masz na nadgarstku
  • Apple Watch jest odblokowany
  • Apple Watch ma włączone hasło

Po włączeniu tej funkcji Twój iPhone odblokuje się automatycznie wraz z Apple Watch, gdy następnym razem będziesz nosić maskę.

Oprócz funkcji Apple Watch Unlock, watchOS 7.4 wraz z iOS 14.5 i iPadOS 14.5 dodają obsługę AirPlay 2 do Apple Fitness +. Oznacza to, że treningi można przesyłać do telewizora lub dekodera obsługującego technologię „AirPlay” 2. Jedynym ograniczeniem jest to, że wskaźniki Apple Watch, takie jak tętno, nie są wyświetlane na ekranie podczas przesyłania strumieniowego przez AirPlay.

Programiści mogą zaktualizować swój zegarek Apple Watch do wersji watchOS 7.4 beta 2, dzisiejsza aktualizacja to kompilacja 18T5159f.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.