watchOS 7.4 beta 2 dla Apple Watch

przez Eryk

Oprócz dzisiejszego wydania iOS 14.5 beta 2, Apple wypuszcza również drugą wersję beta deweloperską systemu watchOS 7.4. Ta aktualizacja zawiera odpowiednie funkcje watchOS umożliwiające odblokowanie iPhone’a za pomocą zegarka Apple Watch w masce.

watchOS 7.4 beta 2 dla Apple Watch

Aby włączyć funkcję Odblokuj za pomocą Apple Watch, otwórz aplikację Ustawienia na swoim iPhonie, a następnie poszukaj ustawienia „Identyfikator twarzy i kod”. Po przestawieniu tego przełącznika zegarek Apple Watch będzie mógł uwierzytelnić iPhone’a, o ile zostaną spełnione następujące warunki:

  • Face ID wykrywa maskę
  • Apple Watch jest w pobliżu
  • Apple Watch masz na nadgarstku
  • Apple Watch jest odblokowany
  • Apple Watch ma włączone hasło

Po włączeniu tej funkcji Twój iPhone odblokuje się automatycznie wraz z Apple Watch, gdy następnym razem będziesz nosić maskę.

Oprócz funkcji Apple Watch Unlock, watchOS 7.4 wraz z iOS 14.5 i iPadOS 14.5 dodają obsługę AirPlay 2 do Apple Fitness +. Oznacza to, że treningi można przesyłać do telewizora lub dekodera obsługującego technologię „AirPlay” 2. Jedynym ograniczeniem jest to, że wskaźniki Apple Watch, takie jak tętno, nie są wyświetlane na ekranie podczas przesyłania strumieniowego przez AirPlay.

Programiści mogą zaktualizować swój zegarek Apple Watch do wersji watchOS 7.4 beta 2, dzisiejsza aktualizacja to kompilacja 18T5159f.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej