watchOS 7.6.2: Apple udostępnia ważną aktualizację bezpieczeństwa

Apple zaktualizowało również watchOS 7: watchOS 7.6.2 jest już dostępny dla wszystkich użytkowników i powinien zostać natychmiast zainstalowany. Aktualizacja usuwa lukę w zabezpieczeniach, która według Apple jest już aktywnie wykorzystywana.

przez Eryk

Oprócz iOS 14.8 i iPadOS 14.8, Apple udostępniło także aktualizację dla watchOS 7. Aktualizacja do watchOS 7.6.2 może być już pobrana i zainstalowana przez wszystkich użytkowników.

watchOS 7.6.2
Photo by Torsten Dettlaff on Pexels.com

watchOS 7.6.2: Apple udostępnia ważną aktualizację bezpieczeństwa

Aby rozpocząć instalację, Twój Apple Watch musi być podłączony do ładowarki, bateria zegarka musi być naładowana w co najmniej 50%, a Apple Watch musi być podłączony do tej samej sieci Wi-Fi, co sparowany iPhone.

Apple usuwa ważny problem bezpieczeństwa w watchOS

Podobnie jak aktualizacja do iOS 14.8 i iPadOS 14.8, uaktualnienie do watchOS 7.6.2 ma na celu poprawę bezpieczeństwa. Aktualizacja nosi numer budowy 18U80. Apple twierdzi, że aktualizacja rozwiązuje poważny problem bezpieczeństwa, który obecnie jest już aktywnie wykorzystywany.

Aktualizacja pojawia się zatem przed premierą watchOS 8 za kilka tygodni.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej