watchOS 7.6, Apple udostępnia pierwsze wersje beta

przez Eryk

Oprócz macOS 11.5, Apple ma teraz w beta testach także nowe aktualizacje dla iPhone’a, iPada, Apple Watch i Apple TV. Programiści mogą pobrać wstępne wersje systemów iOS/iPadOS 14.7 (18G5023c), watchOS 7.6 (18U5523d) i tvOS 14.7 (18M5523d).

watchOS 7.6

watchOS 7.6, Apple udostępnia pierwsze wersje beta

Ostateczne wersje spodziewane są w czerwcu lub lipcu. Pobranie wymaga członkostwa w programie Apple Developer Program. Trzy aktualizacje systemu operacyjnego oferują głównie optymalizacje stabilności, niezawodności, kompatybilności i bezpieczeństwa, a także poprawki błędów.

W iOS/iPadOS 14.7 pojawiła się mała nowość: teraz możliwe jest ustawienie timerów HomePoda przez aplikację Home – do tej pory było to możliwe przez Siri.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej