watchOS 7.6 jest już dostępny i przynosi aplikację EKG dla wielu krajów

przez Eryk

Apple udostępniło dziś wieczorem wszystkim użytkownikom także watchOS 7.6. Ta aktualizacja wprowadza wsparcie dla aplikacji EKG w wielu dodatkowych krajach i regionach. Ponadto w tych dodatkowych regionach udostępniony zostanie również alarm o nieregularnym rytmie serca. Wydanie aktualizacji nastąpiło po długich testach beta.

watchOS 7.6
watchOS

Oprócz iOS 14.7 i iPadOS 14.7, Apple udostępniło dziś wieczorem do pobrania dla wszystkich użytkowników także watchOS 7.6. Najnowszą wersję można więc pobrać i zainstalować na Apple Watchu wszystkich użytkowników watchOS 7 od zaraz.

Aby rozpocząć instalację aktualizacji, Apple Watch musi być podłączony do ładowarki, bateria zegarka musi być naładowana w co najmniej 50%, a Apple Watch musi być podłączony do tej samej sieci Wi-Fi, co sparowany iPhone.

watchOS 7.6 wprowadza funkcję EKG do wielu innych krajów i regionów

Wraz z aktualizacją do watchOS 7.6, Apple przynosi funkcję EKG w Apple Watch, który ma od Apple Watch Series 4, do wielu innych krajów i regionów. Funkcja ta jest wprowadzana na 30 dodatkowych rynkach. Ponadto w tych krajach i regionach oferowany jest obecnie alarm o nieregularnej kondycji serca.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej