watchOS 8.1 jest dostępny – aktualizacja dla Apple Watch

przez Eryk
0 komentarzy

watchOS 8.1 jest dostępny do pobrania. Apple wykorzystuje dzisiejszy wieczór nie tylko do wydania finalnej wersji iOS 15.1 i iPadOS 15.1 oraz macOS Monterey, ale także do wydania dużej aktualizacji dla zegarka Apple Watch.

watchOS 8.1 jest dostępny
watchOS 8.1

watchOS 8.1 jest dostępny

Oprócz iOS 15.1, iPadOS 15.1 i macOS Monterey, Apple udostępniło właśnie watchOS 8.1 dla wszystkich użytkowników. Według Apple, aktualizacja przynosi m.in. możliwość wspólnego ćwiczenia z innymi klientami Apple Fitness+ poprzez Facetime SharePlay. Według Apple, ta aktualizacja zawiera również ulepszone wykrywanie upadków.

Ponadto użytkownicy mogą wyświetlać cyfrowe świadectwo szczepienia na Apple Watch pod watchOS 8.1. Ponadto aktualizacja przynosi kilka poprawek błędów, m.in. usprawnienie, które powoduje, że czas jest wyświetlany poprawnie na wyświetlaczu Always-On w Apple Watch Series 5 i nowszych.

Aby zainstalować watchOS 8.1, Apple Watch musi być na ładowarce, bateria zegarka musi być naładowana w co najmniej 50%, a Apple Watch musi być podłączony do tej samej sieci Wi-Fi, co sparowany iPhone.
Apple jest również prawdopodobne, aby dokonać dalszych ulepszeń zabezpieczeń dla Apple Watch z aktualizacją.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej