watchOS 8.6 Beta 1 dla deweloperów

przez Eryk

Firma Apple udostępniła wczoraj wieczorem wersję beta 1 systemu watchOS 8.6 do pobrania zarejestrowanym deweloperom wraz z systemami iOS 15.5 i iPadOS 15.5 beta 1 oraz macOS Monterey 12.4 beta 1, zaledwie kilka dni po wydaniu najnowszej aktualizacji poprawiającej drobne błędy dla systemu watchOS.

watchOS 8.6 Beta 1 dla deweloperów

watchOS 8.6 Beta 1 dla deweloperów

Aby można było pobrać i zainstalować wersję beta 1 systemu watchOS 8.6, na zegarku Apple Watch musi być zainstalowany odpowiedni profil deweloperski, zegarek musi być również podłączony do ładowarki, bateria zegarka Apple Watch musi być naładowana w co najmniej 50%, a zegarek musi być podłączony do tej samej sieci WLAN co sparowany z nim iPhone.

Na razie nic nie wiadomo o tym, jakie zmiany lub innowacje wprowadzi Apple wraz z aktualizacją systemu watchOS 8.6. Nie powinny być one jednak zbyt obszerne. Wraz z systemem watchOS 8.5 firma Apple wprowadziła m.in. 37 nowych emojis, a także poprawiła funkcję ostrzegania o nieregularnym biciu serca na niektórych rynkach.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy ostateczna wersja zostanie udostępniona wszystkim użytkownikom, ale prawdopodobnie w ciągu najbliższych ośmiu do dziesięciu tygodni. Czy zauważyliście jakieś ciekawe nowości w nowej wersji beta?

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej