watchOS 8.7.1 jest dostępny: aktualizacja z poprawkami błędów dla Apple Watch 3

przez Eryk

Apple udostępnił watchOS 8.7.1, stosunkowo niewielką aktualizację systemu operacyjnego watchOS 8, który pojawił się we wrześniu 2021 r. watchOS 8.7.1 pojawia się miesiąc po premierze watchOS 8.7 i koncentruje się na poprawkach błędów w połączeniu z zegarkiem Apple Watch 3.

watchOS 8.7.1

watchOS 8.7.1 dla Apple Watch

Oprócz systemów iOS i iPadOS 15.6.1 oraz macOS Monterey 12.5.1, firma Apple udostępnił wszystkim użytkownikom najnowszą wersję watchOS.

watchOS 8.7.1 można pobrać przez aplikację Apple Watch na iPhonie, instalując nową wersję w aplikacji w zakładce „Ogólne” > „Aktualizacja oprogramowania”. Jeśli Apple Watch ma watchOS 6 lub nowszy, aktualizację można również zainstalować bezpośrednio przez Apple Watch („Ustawienia” > „Ogólne” > „Aktualizacja oprogramowania”). Aby zainstalować nowe oprogramowanie, Apple Watch musi mieć baterię na poziomie co najmniej 50 procent i być umieszczony w ładowarce.

Według informacji o wydaniu aktualizacji przez Apple, watchOS 8.7.1 nie zawiera żadnych nowych funkcji, lecz raczej poprawki błędów dla Apple Watch Series 3. Ściśle mówiąc, naprawia niechciane, automatyczne restarty, w związku z Apple Watch 3.

watchOS 8.7.1 ma być jedną z ostatnich aktualizacji systemu operacyjnego watchOS 8, ponieważ Apple koncentruje się teraz na watchOS 9, najnowszej wersji watchOS, która ma zostać wydana jesienią.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej