watchOS 9, trzecia beta dostępna

przez Eryk

Apple opublikowało dziś trzecią betę nadchodzącej aktualizacji watchOS 9 dla deweloperów w celach testowych, a nowa beta pojawiła się dwa tygodnie po tym, jak Apple ujawniło aktualizację na WWDC i udostępniło deweloperom drugą betę.

watchOS 9

watchOS 9, trzecia beta dostępna

Aby zainstalować watchOS 9, deweloperzy będą musieli pobrać profil konfiguracyjny z Apple Developer Center. Po zainstalowaniu watchOS 8 można go pobrać poprzez dedykowaną aplikację Apple Watch na iPhonie, wchodząc w Ogólne > Aktualizacja oprogramowania. Aby zaktualizować do nowego oprogramowania, Apple Watch musi mieć 50 procent baterii, musi być umieszczony na ładowarce i musi być w zasięgu iPhone’a.

watchOS 9 wprowadza cztery nowe tarcze zegarka, w tym Lunar, Playtime, Metropolitan i Astronomy, plus zawiera aktualizacje niektórych istniejących tarcz i komplikacji.

Aktualizacje aplikacji Workout dodają niestandardowe treningi i ulepszenia dla biegaczy, triathlonistów i pływaków. Treningi Fitness+ obsługują teraz transmisję strumieniową do niektórych telewizorów innych firm, co jest przydatne dla osób nieposiadających Apple TV, a powiadomienia zostały przeprojektowane tak, aby nie przeszkadzały, gdy ekran zegarka jest aktywny.

watchOS 9 jest w tej chwili ograniczony do deweloperów, ale Apple planuje udostępnić publiczną betę jeszcze tego lata przed jesienną premierą oprogramowania wraz z nowymi modelami Apple Watch.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej