watchOS 9: zrekalibrowano maksymalną pojemność baterii w Apple Watch 4 i Apple Watch 5

przez Eryk

Zapowiedziany nieco ponad dwa tygodnie temu system watchOS 9 Beta 2 jest od wczoraj dostępny do pobrania dla zarejestrowanych deweloperów. Stopniowo dowiadujemy się o kolejnych innowacjach, które przyniesie nadchodząca aktualizacja zegarka Apple Watch.

watchOS 9:

watchOS 9: zrekalibrowano maksymalną pojemność baterii w Apple Watch 4 i Apple Watch 5

Wraz z systemem watchOS 9 Beta 1 firma Apple położyła fundamenty pod nadchodzący zegarek Apple Watch. Do czasu wydania ostatecznej wersji jesienią będą jeszcze wprowadzane różne innowacje i naprawiane błędy. W informacjach o wydaniu wersji beta 2 ujawniono, że Apple zajęło się pojemnością baterii w zegarkach Apple Watch 4 i Apple Watch 5.

Napisano w nim

Po aktualizacji do systemu watchOS 9 Twój Apple Watch Series 4 lub Series 5 zostanie ponownie skalibrowany, aby dokładniej oszacować jego maksymalną pojemność baterii.

Ponowne kalibrowanie baterii nie jest nowością w firmie Apple. W przeszłości miało to miejsce także w przypadku modeli iPhone’a.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej