Waze obsługuje teraz widok pulpitu CarPlay

Platforma Waze obsługuje Apple CarPlay od 2018 roku. Teraz Waze może być również używane w widoku deski rozdzielczej CarPlay.

Waze obsługuje teraz widok Dashboard CarPlay

Pod koniec zeszłego miesiąca pojawiły się już bardzo konkretne pogłoski, że Waze będzie obsługiwać widok deski rozdzielczej CarPlay w przyszłości. Teraz nadszedł czas i można od razu skorzystać z nowej funkcji.

Wraz z iOS 13 Apple wprowadził w zeszłym roku nowy widok deski rozdzielczej dla CarPlay. Oprócz nawigacji wyświetlane są tam również inne aplikacje i widżety. Na przykład można również obsługiwać aktualnie używaną aplikację audio. Wraz z aktualizacją do iOS 13.4 firma Apple umożliwia dostawcom zewnętrznym również umieszczanie swoich aplikacji nawigacyjnych w widoku pulpitu.

Twitter

Mit dem Laden des Tweets akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von Twitter.
Mehr erfahren

Inhalt laden

Jak wiadomo, Waze od jakiegoś czasu jest częścią Google. Mapy Google obsługują funkcję deski rozdzielczej CarPlay od lata tego roku, a teraz przyszła kolej na Waze. Najnowsza aktualizacja Waze również naprawiła błąd, dzięki czemu raporty o ruchu drogowym można było łatwo odczytać w formacie pionowym i poziomym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *