Waze obsługuje teraz widok pulpitu CarPlay

przez Eryk
0 komentarzy

Platforma Waze obsługuje Apple CarPlay od 2018 roku. Teraz ​​Waze może być również używane w widoku deski rozdzielczej CarPlay.

Waze obsługuje teraz widok Dashboard CarPlay

Pod koniec zeszłego miesiąca pojawiły się już bardzo konkretne pogłoski, że Waze będzie obsługiwać widok deski rozdzielczej CarPlay w przyszłości. Teraz nadszedł czas i można od razu skorzystać z nowej funkcji.

Wraz z iOS 13 Apple wprowadził w zeszłym roku nowy widok deski rozdzielczej dla CarPlay. Oprócz nawigacji wyświetlane są tam również inne aplikacje i widżety. Na przykład można również obsługiwać aktualnie używaną aplikację audio. Wraz z aktualizacją do iOS 13.4 firma Apple umożliwia dostawcom zewnętrznym również umieszczanie swoich aplikacji nawigacyjnych w widoku pulpitu.

Jak wiadomo, Waze od jakiegoś czasu jest częścią Google. Mapy Google obsługują funkcję deski rozdzielczej CarPlay od lata tego roku, a teraz przyszła kolej na Waze. Najnowsza aktualizacja Waze również naprawiła błąd, dzięki czemu raporty o ruchu drogowym można było łatwo odczytać w formacie pionowym i poziomym.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej