Wersja oprogramowania AirPods widoczna w iOS 16

przez Eryk

Apple najwyraźniej chce, aby aktualizacje dla słuchawek AirPods były nieco bardziej przejrzyste: Pod systemem iOS 16 można zobaczyć, jakie nowości niesie ze sobą aktualizacja. W późniejszym terminie może pojawić się również opcja ręcznej aktualizacji AirPods.

Wersja oprogramowania AirPods

Wersja oprogramowania AirPods widoczna w iOS 16

Apple najwyraźniej pracuje nad rutyną aktualizacji dla AirPods: zmianę można zaobserwować pod iOS 16 w obecnej becie 5: Teraz, po raz pierwszy, użytkownicy mogą również kliknąć na wersję oprogramowania AirPods. Pojawia się wtedy wersja oprogramowania AirPods oraz wersja oprogramowania firmowego etui AirPods.

Co nowego w oprogramowaniu AirPods?

Odkrycia tego dokonali użytkownicy na portalu Reddit. Dodatkowo stworzono nowy sposób wyświetlania wersji oprogramowania: Oprócz możliwości dostępu do niego przez menu Bluetooth w ustawieniach i tam we właściwościach AirPods, wersja oprogramowania może być również dostępna poprzez nową pozycję „AirPods” w ustawieniach pod iOS 16.

Wersja oprogramowania AirPods

Jednocześnie pojawiła się nowa notka i link do dalszych szczegółów na temat oprogramowania i innowacji, ale nie prowadzi ona jeszcze do konkretnej strony.

W późniejszym czasie Apple mogłoby nie tylko regularnie podawać w ten sposób szczegóły dotyczące nowych funkcji, ale także wprowadzić możliwość specjalnej i ręcznej aktualizacji AirPods; do tej pory użytkownik nie ma kontroli nad tym, kiedy jego AirPods się aktualizują.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej