WhatsApp Communities – nowe wskazówki

przez Eryk

W listopadzie ubiegłego roku pojawiły się pierwsze plotki, że WhatsApp chce połączyć grupy w tzw. społeczności. Kilka tygodni później plotki nasiliły się, a teraz pojawił się kolejny solidny dowód na to, że twórcy pracują nad innowacją.

WhatsApp Communities
WhatsApp Communities

WhatsApp Communities – nowe wskazówki

Communities są najwyraźniej „ulepszonymi” czatami grupowymi. We wspólnotach jest zjednoczonych kilka grup (mówi się, że do 10 podgrup). Nadal mają to być prywatne pokoje rozmów, a nie otwarte czaty. Całkiem możliwe, że WhatsApp chce tą innowacją wypełnić lukę po innych aplikacjach typu messenger.

Koledzy z WABetaInfo donoszą o WhatsApp Beta 2.22.4.9, która została udostępniona za pośrednictwem Google Beta Program. Z dołączonego ekranu powitalnego wynika, że dzięki WhatsApp Communities możesz zebrać swoje grupy razem, aby łatwiej nimi zarządzać i mieć do nich dostęp. Dodatkowo możesz dotrzeć do wszystkich w tym samym czasie, wysyłając wiadomości do wszystkich członków.


Z pewnością minie jeszcze trochę czasu, zanim WhatsApp Communities zostaną aktywowane.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej