WhatsApp dla iOS dodaje funkcję cofania, umożliwia odzyskanie usuniętych wiadomości

przez Eryk

WhatsApp dla iOS wkrótce doda dwie długo oczekiwane funkcje dla swoich użytkowników – możliwość odzyskiwania usuniętych wiadomości i umożliwienie administratorom grup wymazywania wiadomości z czatu.

WhatsApp dla iOS dodaje funkcję cofania

WhatsApp dla iOS dodaje funkcję cofania

Jak podaje serwis WABetaInfo, WhatsApp dla iOS w wersji beta 22.18.0.70 wprowadza możliwość odzyskania wiadomości usuniętych przez pomyłkę. Czy kiedykolwiek usunąłeś wiadomość, wybierając opcję „dla mnie” zamiast „dla wszystkich”? Albo po prostu usunąłeś niewłaściwą wiadomość?

W przyszłej aktualizacji WhatsApp pozwoli Ci je odzyskać, stukając przycisk „Cofnij”, gdy wiadomość zostanie usunięta z opcją „usuń dla mnie”. Pojawi się pasek z przekąskami informujący użytkownika, że wiadomość została usunięta i może to cofnąć.

Na razie nie wiadomo, jak długo użytkownicy będą musieli czekać na odzyskanie wiadomości. Obecnie tylko kilku szczęśliwych beta testerów może wypróbować tę funkcję, ale wkrótce WhatsApp powinien udostępnić ją wszystkim użytkownikom.

Ponadto aplikacja wprowadza możliwość usuwania przez administratorów grup dowolnych wiadomości dla wszystkich. Funkcja ta została zauważona przez serwis WABetaInfo i jest dostępna dla niektórych beta testerów w najnowszej wersji WhatsApp dla iOS.

Obie funkcje zostaną udostępnione wszystkim użytkownikom w przyszłej aktualizacji. Czy nie możesz się doczekać, aby je wypróbować? Podziel się swoimi spostrzeżeniami w sekcji komentarzy poniżej.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.