WhatsApp dla iOS dodaje kompatybilność z wieloma urządzeniami dla niektórych użytkowników wersji beta

przez Eryk

Przeszło dwa tygodnie po tym, jak WABetaInfo odkryło, że nadchodzi zgodność z wieloma urządzeniami dla WhatsApp, platforma wypuszcza właśnie wersję 2.21.150.11 z funkcją włączoną dla niektórych beta testerów.

WhatsApp dla iOS
WhatsApp dla iOS

Według witryny, kompatybilność wielourządzeniowa jest udostępniana dla większej liczby beta testerów iOS, chociaż niektórzy użytkownicy mogą nie być jeszcze uprawnieni.

WhatsApp dla iOS dodaje kompatybilność z wieloma urządzeniami

Kiedy ta funkcja będzie dostępna dla wszystkich użytkowników, będą mogli korzystać z WhatsApp na czterech różnych urządzeniach i jednym telefonie komórkowym, co oznacza, że będziesz mógł korzystać z WhatsApp na Macu nawet bez podłączonego iPhone’a.

Dzięki kompatybilności z wieloma urządzeniami, użytkownicy są w stanie korzystać z WhatsApp Web, wersji desktopowej i Portalu bez połączenia z Internetem lub głównego telefonu użytkownika.

Jest to prawdopodobnie sposobem WhatsApp ostatecznie wydać wersję iPad, o ktorej mowi sie juz od około trzech lat.

Możesz sprawdzić, czy multi-device jest włączona dla swojego konta WhatsApp, otwierając aplikację Ustawienia > Połączone urządzenia; jeśli widzisz nowy wiersz o nazwie multi-device, oznacza to, że w końcu można dołączyć do programu beta!

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej