WhatsApp dla iOS planuje zmienić wygląd listy czatów w przyszłych aktualizacjach

przez Eryk

W kolejnych aktualizacjach pojawi się więcej zmian w WhatsApp dla iOS, ponieważ aplikacja testuje odnowiony projekt listy czatów dla bardziej przejrzystego interfejsu użytkownika. Dzięki temu aplikacja planuje usunąć niektóre elementy UI.

WhatsApp dla iOS planuje zmienić wygląd listy czatów

WhatsApp dla iOS planuje zmienić wygląd listy czatów

Jak donosi WABetaInfo, WhatsApp chce poprawić swoją stronę listy czatów z bardziej przejrzystym wyglądem. Przykładowo, w wersji 22.1.71 zespół WhatsApp usunął opcje „Transfer Lists” i „New Group”.

WABetaInfo zauważa, że te opcje zostały umieszczone w aplikacji od lat, ale ponieważ użytkownicy mogą już tworzyć nowe grupy podczas rozpoczynania nowego czatu, aplikacja musiałaby tylko zastąpić opcję „Transfer”, co WhatsApp robi z tą betą.

Zgodnie z wydaniem, WhatsApp będzie zawierać nowy punkt wejścia dla „Transfer” na liście kontaktów użytkownika w przyszłej aktualizacji, która będzie dostępna, gdy użytkownik stuknie ten sam przycisk „Rozpocznij nowy czat” w prawym górnym rogu.

W ostatnich dniach WhatsApp rozpoczął także testowanie nowych optymalizacji dla aplikacji. W przyszłej aktualizacji, aplikacja zostanie ustawiona tak, aby dodawać zdjęcia profilowe kontaktów do powiadomień, gdy ktoś wyśle Ci wiadomość. Oznacza to, że za każdym razem, gdy otrzymasz nowe powiadomienie na WhatsApp, zobaczysz nazwę kontaktu, a także jego zdjęcie profilowe.

Nie tylko to, ale WhatsApp chce również odróżnić, czy ktoś odpowiedział lub wspomniał o tobie na czacie grupowym. Na przykład, jeśli ktoś odpowie Ci w grupie, otrzymasz powiadomienie, że ktoś Ci odpowiedział. Teraz, dzięki tej wersji beta, WhatsApp rozpoznaje również, kiedy ktoś wspomniał o Tobie w czacie grupowym.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej