WhatsApp dla iOS pracuje nad nową zakładką archiwizowane czaty

przez Eryk

Wierzcie lub nie, Archiwizacja czatów na WhatsApp w końcu będzie przydatna. Aplikacja właśnie przedstawiła nową betę dla swojej wersji iOS na TestFlight z nowymi funkcjami dla Archiwizowanych Czatów. Oto jak to będzie działać.

Jak podaje WABetaInfo, wraz z wersją beta WhatsApp 2.21.120.10, w aplikacji pojawi się zupełnie nowa zakładka Archived Chats. Dzięki temu, gdy „Zachowaj zarchiwizowane czaty” jest włączone w WhatsApp, za każdym razem, gdy użytkownik otrzyma wiadomość ze zarchiwizowanego czatu, nie zostanie ona odarchiwizowana.

W obecnej formie, jeśli użytkownik archiwizuje czat następnie otrzymuje nową wiadomość, to wróci do głównej zakładki czatów. Z tej aktualizacji, która jest obecnie w fazie beta, to nie stanie się, jeśli użytkownik nie chce. Wszystko, co musi zrobić, to kliknąć na „Ustawienia WhatsApp,” „Czaty,” a następnie „Zachowaj czaty zarchiwizowane.”

Dzięki tej nowej funkcji użytkownik może szybko zarządzać wieloma zarchiwizowanymi czatami naraz za pomocą przycisku „Edytuj”.

WhatsApp dla iOS pracuje nad nową zakładką archiwizowane czaty

WhatsApp dla iOS

Jeśli nie podoba ci się nowe archiwum, możesz wyłączyć opcję „Zachowaj czaty zarchiwizowane”, dzięki czemu WhatsApp będzie używał starego archiwum.
Pamiętaj o tym, gdy nowe archiwum jest włączone:

  • Zarchiwizowana komórka czatu jest również przypięta na górze listy czatów, jeśli masz zarchiwizowane czaty w
  • Zarchiwizowana komórka czatu jest zawsze widoczna i nie można jej ukryć.
  • W komórce zarchiwizowanych czatów jest zgłaszana liczba nieprzeczytanych czatów.
  • Jeśli ktoś wspomniał o Tobie w zarchiwizowanej grupie, w komórce zarchiwizowanych czatów zobaczysz symbol @.


Funkcja jest dostępna od dziś dla użytkowników systemu iOS. Jeśli jej nie widzisz, upewnij się, że opcja „Zachowaj zarchiwizowane czaty” jest włączona. Jeśli tej opcji brakuje w Ustawieniach WhatsApp > Czaty, oznacza to, że funkcja nie jest dostępna dla Twojego konta WhatsApp. W tym przypadku, nie martw się: funkcja będzie rozwijana w przyszłej aktualizacji, po prostu bądź cierpliwy!

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej