WhatsApp dla iOS pracuje nad nowym sposobem prowadzenia rozmów

przez Eryk

WhatsApp udostępnił wersję 2.21.140.11 beta na TestFlight. Aktualizacja ta przynosi nowy interfejs połączeń i kilka innych tweaków do tej funkcji.

Według WABetaInfo, kiedy beta testerzy WhatsApp wykonają połączenie za pomocą aplikacji, zobaczą nowy interfejs podobny do FaceTime. Dodaje on również nowy przycisk Ring, który w prosty sposób pozwala komuś w rozmowie ponownie zadzwonić do danej osoby, jeśli nie była ona w stanie go zaakceptować.

WhatsApp dla iOS pracuje nad nowym sposobem prowadzenia rozmów
WhatsApp (zdjęcie: wabetainfo)

WhatsApp dla iOS

Inną funkcją wprowadzoną w tej wersji WhatsApp beta jest możliwość dołączenia do trwającego połączenia grupowego, jeśli użytkownik nie odpowiedział w momencie nawiązania połączenia.

Dzięki banerowi ” Dotknij, aby dołączyć” na karcie połączenia, użytkownik musi tylko kliknąć w tym miejscu, aby wziąć udział w rozmowie.

WhatsApp dla iOS

WhatsApp wprowadza ulepszenia dla połączeń

Niedawno WhatsApp zaczął również testować kompatybilność z wieloma urządzeniami w aplikacji desktopowej. Również według WABetaInfo, użytkownicy będą mogli dodać do czterech urządzeń i jednego telefonu komórkowego z tym samym kontem. Dzięki temu, nawet gdy telefon jest wyłączony lub bez połączenia komórkowego, możliwe będzie korzystanie z aplikacji na Macu lub, w niedalekiej przyszłości, na oficjalnej aplikacji na iPada.

Równocześnie WhatsApp wprowadza wersję 2.2126.11 swoich użytkowników z funkcją znikających wiadomości i nową zakładką archiwum. Z funkcji znikających wiadomości, użytkownicy są w stanie wysyłać zdjęcia i filmy, które znikają po tym jak znajomy je zobaczył.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej