WhatsApp dla iOS pracuje nad przebudową funkcji wiadomości głosowych

przez Eryk

WhatsApp dla iOS pracuje nad przebudową funkcji wiadomości głosowych. Podobnie jak w przypadku Instagrama, aplikacja do czatowania będzie pokazywać fale głosowe, gdy użytkownik nagrywa wiadomość.

Jak podaje WABetaInfo, WhatsApp testuje tę funkcję dla użytkowników iOS i Androida. Nie jest ona jeszcze dostępna dla publiczności, ale serwisowi udało się przedstawić demo tego, jak ta funkcja będzie działać.

Podczas gdy użytkownik nagrywa wiadomość głosową, WhatsApp pokazuje w czasie rzeczywistym kształty fal głosowych. Podczas nagrywania, użytkownik może również zatrzymać nagrywanie i odsłuchać wiadomość głosową przed jej wysłaniem. Jak na razie nie ma sposobu, aby łatwo zatrzymać nagrywanie wiadomości, aby usłyszeć siebie.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy, WhatsApp pracował nad kilkoma nowymi funkcjami. Na przykład, z nową zakładką Archiwizacja czatów, gdy „Zachowaj zarchiwizowane czaty” jest włączona w WhatsApp, za każdym razem, gdy użytkownik otrzyma wiadomość z archiwizowanego czatu, nie zostanie ona odarchiwizowana.

WhatsApp dla iOS pracuje nad przebudową funkcji wiadomości głosowych

WhatsApp dla iOS

Na poniższym filmie sprawdźcie nową funkcję nagrywania wiadomości głosowych, nad którą pracuje WhatsApp.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej