WhatsApp: Funkcja „Wyświetl raz” teraz także w wersji beta dla Apple iOS

przez Eryk

Pod koniec czerwca pisałem na blogu o tym, że WhatsApp dodał nową funkcję „View Once” do wersji beta komunikatora dla Androida. „Wyświetl raz” umożliwia wysyłanie zdjęć i filmów, które druga osoba może obejrzeć tylko raz. Następnie nośnik jest automatycznie usuwany. Teraz funkcja ta została uruchomiona również dla systemu Apple iOS. To również jest beta, która teraz trafia do użytkowników TestFlight w wersji 2.21.140.9.

WhatsApp

WhatsApp: Funkcja „Wyświetl raz” teraz także w wersji beta

Jednak nie wszyscy beta testerzy będą mogli się nią cieszyć. Więc nadal jest możliwe, że nic z tego nie zobaczysz. Nie wiadomo jednak, kiedy rozpocznie się szeroka dystrybucja dla wszystkich użytkowników.

Uwaga: Nawet jeśli dana treść zostanie usunięta u twojego rozmówcy po obejrzeniu, zrzuty ekranu są nadal możliwe podczas odtwarzania. Nie zauważysz również, gdy Twój kolega z rozmowy zapisze coś w ten sposób.

Po wybraniu zdjęcia lub filmu do wysłania, w polu podpisu po prawej stronie pojawi się obramowana cyfra „1”. Stuknięcie w to powoduje aktywację opcji „Wyświetl raz”. Udostępnianie raz wyświetlonych treści działa zarówno w grupach, jak i w indywidualnych czatach. Ponieważ są one z zapałem testowane w betach dla Androida i iOS, funkcja ta z pewnością wkrótce trafi do wszystkich użytkowników.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej