WhatsApp: Nadeszły zaległe innowacje dla wiadomości głosowych

przez Eryk

Po debacie związanej z ochroną danych osobowych na początku 2021 roku twórcy WhatsAppa mieli wiele do nadrobienia i chcieli to zrobić za pomocą nowych funkcji. W ciągu ostatnich kilku miesięcy pojawiło się wiele innowacji, a teraz spełnia się zaległa funkcja.

WhatsApp

WhatsApp: Nadeszły zaległe innowacje dla wiadomości głosowych

Należący do Facebooka czy też Mety WhatsApp urządza ostatnio prawdziwy pokaz funkcjonalności. Usługa komunikatora wreszcie pozwala na transfer czatów pomiędzy iPhone’em i Androidem, jednocześnie wspierając tryb skupienia iOS, a nawet umożliwiając pauzowanie wiadomości głosowych. To ostatnie będzie jeszcze lepsze dzięki aktualizacji do wersji 22.4.75.

Kontynuuj odsłuchiwanie wiadomości głosowych na innych czatach

Obecnie zespół programistów stojących za WhatsApp jest zajęty kilkoma nowymi funkcjami i „bardzo chciałby stworzyć aplikację na iPada„. Już miesiąc temu firma dodała możliwość wstrzymywania wiadomości głosowych podczas nagrywania i wznawiania ich później.

Podobnie, od tego czasu, nagranie może być również odtworzone przed wysłaniem. Teraz zespół robi kolejny ważny krok i w końcu pozwala na odtwarzanie wiadomości głosowych, gdy przechodzisz przez różne czaty. Do tej pory zatrzymywał się, gdy opuszczałeś czat z wiadomością głosową.

Dzięki temu odtwarzanie wiadomości jest o wiele bardziej relaksujące, ponieważ możesz w międzyczasie pisać z innymi użytkownikami i nie musisz już pozostawać na czacie aż do końca wiadomości.

Co sądzisz o tej innowacji? Daj nam znać w komentarzach.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej