WhatsApp pracuje nad funkcją autodestrukcji zdjęć znaną ze Snapchata

przez Eryk

WhatsApp pracuje nad kilkoma nowymi funkcjami, z których część została zainspirowana przez Snapchata. Na przykład, w przyszłości powinno być możliwe wysyłanie zdjęć, które ulegają natychmiastowemu samozniszczeniu. Jednak nawet w przypadku Snapchata nie wymyślono ogólnej ochrony przed niepożądanym zachowaniem takich nagrań. Na ile więc takie funkcje są rzeczywiście przydatne, pozostaje kwestią otwartą.

WhatsApp pracuje nad funkcją autodestrukcji zdjęć znaną ze Snapchata
whatsapp

WhatsApp pracuje nad funkcją autodestrukcji zdjęć

WhatsApp pracuje nad wprowadzeniem nowych funkcji. Messenger prawdopodobnie w przyszłości zaoferuje funkcję, którą użytkownicy znają już w podobnej formie ze Snapchata, wynika to z aktualnych bet WhatsApp dla Androida i iOS. Tutaj użytkownicy mogą wysyłać samozniszczające się media. Są one usuwane po pierwszym obejrzeniu. Nie gwarantuje to jednak, że odbiorca nie zrobi kopii.

Więc WhatsApp nie będzie stanie pokazać, jeśli zrobiony jest zrzut ekranu. Nie ma żadnego programowego rozwiązania przeciwko fizycznemu kopiowaniu wyświetlanego obrazu.

WhatsApp poinformuje nadawcę o otwarciu pliku multimedialnego przez odbiorcę. Ponadto trwają również prace nad zwiększeniem funkcjonalności powiadomień w aplikacji. W tym przypadku odbiorca będzie mógł również w przyszłości przewijać podgląd czatu, ale odebrana wiadomość nadal – nie zostanie oznaczona jako przeczytana.

Obecnie kilka z tych nowych funkcji jest testowanych w różnych wersjach bety. Kiedy nowe funkcje zostaną udostępnione wszystkim użytkownikom i czy zostaną one uruchomione najpierw na iOS lub Android lub dla wszystkich użytkowników w tym samym czasie nie wiadomo.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej