WhatsApp testuje migrację historii czatu między iPhone’em a Androidem

przez Eryk
0 komentarzy

WhatsApp testuje możliwość łatwego migrowania historii czatu pomiędzy iPhone’em a urządzeniem z Androidem – podaje WABetaInfo.

WhatsApp testuje migrację historii czatu

Jak donosi serwis, funkcja ta jest częścią strategicznej zmiany w aplikacji WhatsApp. Firma badała możliwość korzystania z WhatsApp na wielu urządzeniach jednocześnie, a możliwość migracji historii czatu między iOS a Androidem jest częścią tych starań.

Poniższy obrazek pokazuje, że WhatsApp pozwoli na migrację historii czatu z aplikacji na iOS do aplikacji na Androida i odwrotnie. Według WABetainfo:

Kiedy użytkownik próbuje połączyć urządzenie posiadające inny system operacyjny ze swoim kontem WhatsApp, zawsze należy zaktualizować je do najnowszej aktualizacji WhatsApp dostępnej w App Store lub TestFlight, aby uniknąć błędu kompatybilności z wersją Androida.

WhatsApp testuje

Chociaż nie ma informacji o tym, jak przetestować tę funkcję i nie ma daty wydania, to nadal jest interesujące, aby dowiedzieć się, że firma wkłada wysiłek w coś, co już istnieje w innych aplikacjach wiadomości, takich jak Telegram.

Możliwość korzystania z tego samego konta WhatsApp na wielu urządzeniach jest jedną z najbardziej pożądanych funkcji przez użytkowników, podobnie jak iPad wersja Instagram. Zobaczmy, który z nich przyjdzie jako pierwsza dla użytkowników.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.