More

  WhatsApp testuje migrację historii czatu między iPhone’em a Androidem

  WhatsApp testuje możliwość łatwego migrowania historii czatu pomiędzy iPhone’em a urządzeniem z Androidem – podaje WABetaInfo.

  WhatsApp testuje migrację historii czatu

  Jak donosi serwis, funkcja ta jest częścią strategicznej zmiany w aplikacji WhatsApp. Firma badała możliwość korzystania z WhatsApp na wielu urządzeniach jednocześnie, a możliwość migracji historii czatu między iOS a Androidem jest częścią tych starań.

  Poniższy obrazek pokazuje, że WhatsApp pozwoli na migrację historii czatu z aplikacji na iOS do aplikacji na Androida i odwrotnie. Według WABetainfo:

  Kiedy użytkownik próbuje połączyć urządzenie posiadające inny system operacyjny ze swoim kontem WhatsApp, zawsze należy zaktualizować je do najnowszej aktualizacji WhatsApp dostępnej w App Store lub TestFlight, aby uniknąć błędu kompatybilności z wersją Androida.

  WhatsApp testuje

  Chociaż nie ma informacji o tym, jak przetestować tę funkcję i nie ma daty wydania, to nadal jest interesujące, aby dowiedzieć się, że firma wkłada wysiłek w coś, co już istnieje w innych aplikacjach wiadomości, takich jak Telegram.

  Możliwość korzystania z tego samego konta WhatsApp na wielu urządzeniach jest jedną z najbardziej pożądanych funkcji przez użytkowników, podobnie jak iPad wersja Instagram. Zobaczmy, który z nich przyjdzie jako pierwsza dla użytkowników.

  Ostatnie Artykuły

  spot_img

  Powiązane Artykuły

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj