WhatsApp wkrótce pozwoli ukryć status „ostatnio widziany” przed określonymi kontaktami

przez Eryk

WhatsApp pracuje nad daniem użytkownikom opcji dostosowania widoczności ich statusu ” Ostatnio widziany” na podstawie kontakt po kontakcie, zgodnie z nowym raportem WABetaInfo.

Jak wiedzą stali użytkownicy WhatsApp, status „Ostatnio widziany” kontaktu znajduje się na szczycie wątku konwersacji, informując, kiedy ten kontakt był ostatnio otwarty i aktywny w aplikacji.

Obecnie można wyłączyć status „Ostatnio widziany”, aby inne kontakty nie widziały, kiedy ostatnio byłeś online, ale opcje ustawienia są ograniczone do „Wszyscy”, „Moje kontakty” i „Nikt”, i nie ma sposobu, aby zrobić wyjątki dla poszczególnych kontaktów.

WhatsApp wkrótce pozwoli ukryć status "ostatnio widziany" przed określonymi kontaktami

WhatsApp wkrótce pozwoli ukryć status „ostatnio widziany” przed określonymi kontaktami

Wygląda jednak na to, że to się zmieni, w oparciu o opcje odkryte przez WABetaInfo w wersji beta WhatsApp. W ustawieniach prywatności, platforma komunikatora dodaje opcję „Moje kontakty z wyjątkiem…”, która pozwoli Ci wybrać konkretne kontakty, aby nie widziały, kiedy ostatni raz byłeś aktywny w sieci komunikatora.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej