Whoopi Goldberg zagra główną rolę w animowanym filmie „Luck”

przez Eryk
0 komentarzy

Apple udało się zabezpieczyć godną uwagi obsadę głosową dla nadchodzącego Apple TV+ oryginalnego filmu „Luck”. Nie kto inny jak Whoopi Goldberg dołączyła do ekipy skupionej wokół filmu animowanego.

Whoopi Goldberg zagra główną rolę w animowanym filmie "Luck"

„Luck”: Whoopi Goldberg podkłada głos kapitanowi

Whoopi Goldberg wystąpi w filmie „Luck”. Aktorka użyczy swojego głosu szefowi ochrony z Krainy Szczęścia, „The Captain”.

Film śledzi losy najbardziej pechowej dziewczyny na świecie. Kiedy ta poznaje niespotykany dotąd świat szczęścia i pecha, musi połączyć siły z magicznymi stworzeniami, by odkryć moc silniejszą niż samo szczęście.

Film pierwotnie miał być wydany przez Paramount Pictures, ale potem został przeniesiony do Apple TV+. Whoopi Goldberg nie jest zresztą jedyną znaną osobistością użyczającą swojego głosu w filmie. Jane Fonda jest również w składzie.

Film jest produkowany przez Johna Lassetera, który jest znany z innych popularnych filmów animowanych, takich jak Toy Story, Auta, czy A Bugs Life. Nie wiadomo, kiedy film trafi na Apple TV+.

via hollywoodreporter

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej