Wideo pokazuje AirPods 3 w porównaniu do innych AirPods

przez Eryk
0 komentarzy

Plotki dotyczące słuchawek AirPods (3 generacji) są z nami już od jakiegoś czasu. Powoli, ale nieuchronnie, zaczynamy mieć pojęcie, w jakim kierunku zmierzają słuchawki AirPods 3. Mimo, że AirPods 3 nie zostały jeszcze oficjalnie zapowiedziane, to pierwsze egzemplarze już się pojawiły.

 AirPods 3 w porównaniu do innych AirPods

AirPods 3 w porównaniu do innych AirPods

YouTuber EverythingApplePro miał okazję przyjrzeć się z bliska egzemplarzowi słuchawek AirPods 3. Zostały one porównane do poprzednich słuchawek AirPods firmy Apple.

Jak wspomniano na początku, plotki o AirPods 3 utrzymują się od jakiegoś czasu. Po tym, jak początkowo mówiono, że Apple ogłosi je wiosną 2021 roku, wiele wskazuje teraz na późniejszą premierę. Czy będzie to jesień, czy też Apple zaprezentuje AirPods 3 w czerwcu na WWDC, nie wiadomo. Apple Music Hifi może zostać zaprezentowane w tym samym czasie.

Słuchawki pokazane na filmie noszą nazwę Air60 TWS. Mają one takie same wymiary, jakie podobno mają mieć AirPods 3.

YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden

Ogólnie oczekuje się, że AirPods 3 pod względem wzornictwa będą przypominać Airpods Pro. Mają się one jednak obyć bez aktywnej redukcji szumów.

AirPods 3 mogą być wydane wraz z nowym planem Apple Music HiFi.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.