Podwójna ładowarka MagSafe Duo do iPhone’a i zegarka Apple Watch

przez Eryk

Podwójna ładowarka MagSafe Duo ,ktorej data premiery jeszcze nie istnieje ale juz mamy nowy film opublikowany w YouTube. MagSafe Duo pozwoli użytkownikom ładować iPhone’a i Apple Watcha za pomocą składanej, bezprzewodowej ładowarki 2 w 1 za jedyne 679,00 zł.

Ładowarka MagSafe Duo jest wyposażona w dwie podkładki ładujące, z których jedna to kompatybilna z Qi powierzchnia MagSafe, a druga to ładowarka do krążków Apple Watch. Możesz również złożyć MagSafe Duo na pół, aby ułatwić podróżowanie. Łączy się z zasilaniem za pomocą kabla Lightning na USB-C.

Ponieważ podstawka do ładowania bezprzewodowego w MagSafe Duo ma certyfikat Qi, oznacza to, że można jej używać do ładowania dowolnego urządzenia zgodnego z Qi.

Dlatego można go używać do ładowania AirPods lub dowolnego modelu iPhone’a obsługującego ładowanie bezprzewodowe, nawet modeli wcześniejszych niż iPhone 12, które nie obsługują MagSafe.

Ten film opublikowany na YouTube przedstawia MagSafe Duo w akcji, gdzie możemy zobaczyć, jak jest używany do ładowania iPhone’a 12 wraz z Apple Watch.

Możemy również zobaczyć, jak krążek do ładowania Apple Watch można przesunąć w górę, aby Apple Watch mógł ładować się w trybie nocnym. Film przedstawia również składaną konstrukcję, która byłaby bardzo przydatna w podróży.

https://youtu.be/mMokSOYzJUw

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej