„Wool”: Apple TV+ nabywa nowy serial dramatyczny z Rebeccą Ferguson

przez Eryk

Apple podpisało zamówienie na serial „Wool”, nowy dystopijny dramat na podstawie książki Hugh Howeya o tym samym tytule. W 10-odcinkowym serialu wystąpi Rebecca Ferguson, znana m.in. z „Mission Impossible”, „Dziewczyny z pociągu” i „Facetów w czerni”.

"Wool" z Rebeccą Ferguson na Apple TV+.
zdjęcie by apple

„Wool” z Rebeccą Ferguson na Apple TV+.

„Wool” rozgrywa się w odległej przyszłości, gdzie planeta stała się toksyczna i nie dopuszcza już życia na powierzchni. Ludzie żyją w gigantycznych silosach pod ziemią i są poddawani restrykcyjnym zasadom i przepisom, które w ich mniemaniu zapewnią im bezpieczeństwo.

Rebecca Ferguson zagra Juliette, mechanika, który pracuje w głębi silosu. Zostaje awansowana na szeryfa po tym, jak poprzedni szeryf zostaje wyrzucony z silosu. W swojej nowej roli znajduje wskazówki do złowrogiego spisku.

„Wool” jest napisany przez nominowanego do nagrody Emmy scenarzystę Grahama Yosta („Band of Brothers”, „Justified”) i wyreżyserowany przez nominowanego do Oscara reżysera Mortena Tylduma („Defending Jacob”, „The Imitation Game”). Serial jest produkowany przez Fergusona, Yosta i Tylduma wraz z pisarzem Hugh Howeyem. Remi Aubuchon, Nina Jack i Ingrid Escajeda będą również producentami wykonawczymi dramatu wyprodukowanego przez AMC Studios. Nie wiadomo jeszcze, kiedy „Wool” pojawi się na Apple TV+.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej