Wyciek przednich paneli iPhone’a 14

przez Eryk

Mimo że firma Apple nie wypowiedziała się jeszcze na temat iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Pro, zakładamy, że nowe modele iPhone’ów zostaną ogłoszone we wrześniu. Teraz pojawiają się informacje na temat iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Pro, które potwierdzają plotki z ostatnich tygodni.

Wyciek przednich paneli iPhone'a 14

Wyciek przednich paneli iPhone’a 14

Apple planuje wprowadzić w tym roku cztery nowe modele iPhone’a 14, ale wygląda na to, że nie będzie wśród nich wersji mini. Zamiast tego dostępne będą dwa modele non-pro i dwa pro. Największe zmiany nastąpią w modelach Pro. Ze względu na nową konstrukcję wyświetlacza, ekran powinien być nieco większy. Ponadto ramka wokół wyświetlacza będzie nieco cieńsza.

Saran Byte zwraca uwagę na cztery panele wyświetlacza iPhone’a 14 (Pro), które pojawiły się w chińskim serwisie Weibo. Mówi się, że modele Pro mają nieco inne proporcje ekranu. Podobna plotka pojawiła się już w zeszłym miesiącu.

Na zamieszczonym zdjęciu widać cztery panele przednie nadchodzących modeli iPhone’a 14 (Pro). Nie możemy z całą pewnością stwierdzić, czy są one prawdziwe, czy też podrobione. Przynajmniej przód pasuje do plotek z ostatnich tygodni. Możemy sobie wyobrazić, że firma Apple wdroży wszystkie rozwiązania dokładnie w taki sposób. Również nazewnictwo brzmi dla nas rozstrzygająco.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej