Wyciekły projekty iPhone 13 Pro Max i 13 Mini!

EverythingApplePro najnowsze wideo zawiera 3D wydrukowane makiety i renderowania w oparciu o wyciekły schematy obecnie używane przez producentów akcesoriów.

YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden

W szczególności, ukośny układ tylnych kamer, pochodzi zarówno do modelu bazowego iPhone 13 i 13 mini. iPhone 13 Pro Max utrzymuje ten sam układ modułu aparatu, ale poszczególne obiektywy są znacznie większe, a ogólny moduł wystaje dalej od ciała telefonu.

iPhone 13 Pro Max i 13 Mini!

iPhone 13 Pro Max i 13 Mini

Większe obiektywy powinny skutkować lepszą jakością zdjęć, ponieważ więcej światła może dotrzeć do czujników aparatu cyfrowego.

Wcześniej analityk Ming-Chi Kuo powiedział, że ogniskowa iPhone’a 13 zmieni się na 1/1,7″, aż z 1/2″ iPhone’a 12.

Rozmiar piksela również wzrośnie z 1,7 mikrometra do 2 mikrometrów w tym roku. Zdjęcia wykonane na serii 13 powinny charakteryzować się większą ilością szczegółów i mniejszym szumem, szczególnie w słabym oświetleniu.

Oczywiście, dla tych, którzy chcą trzymać się aktualizacji na kolejny rok, Kuo przewiduje, że 2022 iPhone’y będą jeszcze lepsze i wyposażone w skuteczny 2,5-mikrometrowy rozmiar piksela, łącząc 48-megapikselowy czujnik źródłowy do 12-megapikselowego obrazu wyjściowego.

Oprócz większych obiektywów aparatu, ogólny moduł aparatu jest również coraz grubszy i będzie wystawać z głównej części telefonu o dodatkowe 0,9 mm w porównaniu do iPhone 12.

Wymiary te pokrywają się z wcześniejszym raportem od Macotakara. Wydaje się również teraz potwierdzone, że tylny skaner LiDAR będzie wyłącznie dostępny do high-end Pro modeli.

Oczekuje się, że iPhone 13 zadebiutuje jesienią, lądując w typowym dla Apple harmonogramie wydawania flagowych iPhone’ów we wrześniu. iPhone 13 będzie oferowany w tych samych rozmiarach ekranu, jak iPhone 12: 5,4-calowy model, dwa 6,1-calowe modele i 6,7-calowy model. Będzie to najwyraźniej ostatnia generacja „mini”, ponieważ 5,4-calowy model odchodzi w przyszłym roku.

via 9to5mac

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *